WhatsApp Aero’yu 2 Cep Telefonunda Kullanabilir miyim?

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), whatsapaero.org(TR)

Belki de birçok kullanıcı aynı WhatsApp Aero’yu 2 cep telefonunda kullanmak ister! Geçmişte bu güzel bir düşünce olabilirdi. Ancak, WhatsApp Aero 2023 bunu göz önünde bulundurdu ve kullanıcıların aynı WhatsApp Aero hesabını aynı anda 2 telefonda kullanmasına olanak tanıyan bir özellik tasarladı. Bu özellik bağlantılı cihazlar özelliği olarak adlandırılıyor ve işte nasıl kullanılacağı!

WhatsApp Aero’yu 2 cep telefonunda kullanmanın yolları

Şu andan itibaren, Kullanıcıların aynı anda 2 telefonda bir WhatsApp Aero kullanmasına izin verilmektedir.
Kullanıcıların her iki telefon için de WhatsApp Aero’nun en son sürümünü indirdiklerini.

  • A telefonunuzda WhatsApp Aero’ya giriş yapın. Ardından B telefonunuzu kullanmanız ve giriş sayfasının sağ üst köşesindeki dikey üç noktaya tıklamanız ve Bir cihaz bağla seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Şimdi B telefonunuzda aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Ekranın üst kısmında aynı adımlar açıklanmıştır ve ekranın alt kısmında bir QR kodu görünecektir.
  • A telefonunda WhatsApp Aero’nun sağ üst köşesindeki dikey üç noktaya tıklamanız ve Bağlı cihazlar’ı seçmeniz gerekir. WhatsApp Aero, üzerinde Bir cihaz bağla yazan yeşil bir düğme görüntüleyecektir, bu düğmeye tıklayın.
  • Bu noktada, B telefonunda görüntülenen QR kodunu taramak için A telefonunuzu kullanın, daha sonra WhatsApp Aero’yu aynı anda 2 telefonda kullanabileceksiniz.

Yukarıdaki dört adımı başarıyla tamamladıktan sonra, aynı WhatsApp Aero’yu aynı anda 2 telefonda kullanabileceksiniz! İki farklı telefonda aynı WhatsApp Aero aynı anda hem mesaj alabilir hem de gönderebilir ve mesajlar her iki telefonda da senkronize olur!

WhatsApp Aero Ar-Ge ekibi, WhatsApp Aero ile harika bir deneyim yaşamanızı ve gizli özelliklerini daha fazla keşfetme fırsatı bulmanızı diler!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *